10. 12. 2018

Tygříci – Vedení

Hadži - Lubomír Fanta

Hadži - Lubomír Fanta

Vůdce oddílu

V roce 1971 jsem vstoupil do Hochů od Bobří řeky (dnešní Pražská Dvojka). Zde jsem postupně zastával pozici vedoucího družiny, člena PK a nakonec formálního vedoucího oddílu. Jestřáb tehdy oficiálně oddíl vést nemohl.
Když jsem se oženil, z oddílu jsem odešel. Pak jsem několik let působil v indiánských oddílech, abych se po založení Červené družiny Tygřiků (dnešní oddíl Tygříci) vrátil pomáhat s jejím vedením kamarádu Řešetlákovi. Po jeho odchodu jsem zjistil, že to sám nezvládám, takže jsem družinu předal.
Po mnoha letech jsem se v roce 2012 do družiny vrátil.

tel.: +420 602 796 928
e-mail: lubomir.fanta@post.cz

Oslík - Pavla Dousková

Oslík - Pavla Dousková

Zástupce vůdce oddílu

Ve skautingu jsem již přes dvacet let, z toho jsem přes deset let vedla Tygříky. Ráda s kluky vařím, vyrábím, hraji deskové hry, vymýšlím pro ně program a organizuji věci. Baví mě deskové hry, kulečník, larpy, čtení, anime, lakros, frisbee, chození do přírody, tvoření rukama, skauting a mnoho drobnějších zájmů.
Životní heslo?
"Nikdy se nevzdat!"

Foťák - Jan Vincenc

Foťák - Jan Vincenc

Vedoucí

(bude doplněno)

Mamut - Jan Sobotka

Mamut - Jan Sobotka

Vedoucí

Je mi 17 let a pomáhám s vedením Tygříků. Své první skautské zkušenosti jsem získal v 8 letech. Za tu dobu mi skauting dal mnoho přátel, zážitků i cenných zkušeností, jež bych nyní chtěl předat dál. Ve volném čase se rád věnuji četbě, hře na piano, či cestování.

Rys - Ondřej Vejvalka

Rys - Ondřej Vejvalka

Vedoucí

Jsem akční, sportovní, mám rád hudbu. Momentálně hraju ve flétnovém souboru a o weekendech jezdím na airsoftové akce, rád lyžuji, jezdím na kole, LARPuji, vyrábím skoro cokoliv ze skoro čehokoliv, občast hraju na počítači. Ke skautu jsem se dostal přez otce, vést Tygříky byl můj sen a ten se vyplnil.
15 let, Student GJN

tel.: +420 603 599 832
e-mail: vejvalka.ondrej@email.cz