15. 11. 2018

Vedoucí oddílu

Žabka – Anastasia Čepelova

Žabka – Anastasia Čepelova

Vedoucí oddílu

Ve Wakanu jsem nyní vedoucí oddílu, ale spíš bych se nazvala “koordinátorkou jiných skvělých vedoucích oddílu”. V oddíle jsem už 14 let, stále mě to baví, i když už dost jinak, než když mi bylo 7. Nejvíc mě baví pozorovat, jak se děti rozvíjejí – pořád mě něčím překvapují, utíkají dopředu mílovými kroky. Mimo oddíl se věnuji kde čemu - “v civilu” studuji Marketing na UK a pracuji v kavárně jako provozní – personalistka. Když zrovna nejsem tam, ani ve škole, často se snažím nějak kulturně vyžít v divadle, na výstavě nebo alespoň u knihy.

tel.: +420 777 401 123
e-mail: mailto:wakan@dvojka.cz

Hrabalka – Zuzana Forštová

Hrabalka – Zuzana Forštová

Zástupkyně vedoucí oddílu

Kromě toho, že jsem byla vychovaná svými vedoucími podle skautských zákonů (a že se mi daří dodržovat hlavně bod “Skaut je veselé mysli”) jsem taky veliká kočkomilka a tak trochu renesanční umělec. Kromě sportu se věnuji snad všemu, nebo to tak aspoň často vypadá. Mezi mé největší koníčky patří čtení a psaní amatérských příběhů, kritik a recenzí, editace fotografií a videí, digitální i tradiční kresba a tvorba všeho druhu. Moc bych se chtěla stát psycholožkou (nejlépe tou školní, protože chápavých školních psycholožek je málo), zatím ale studuji sociologii a sociální politiku.

tel.: +420 734 410 710

Lucka – Lucie Moozová

Lucka – Lucie Moozová

Vedoucí

Jsem rodilá Pražačka, cestovatelka a hrdý knihomol. Studuji na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a ve volném čase rozšiřuji své jazykové znalosti. Skauting jsem objevila poprvé ve Wakanské rodině a poté jsem přešla do prvního československého oddílu v Bruselu. Ve vedoucích skautských pozicích jsem již sedm let. Jinak ráda zpívám, tančím a jsem pro každou legraci!

Win’gu – Vojtěch Štejfa

Win’gu – Vojtěch Štejfa

Vedoucí

Perfekcionista, nesmlouvavý, ale konstruktivní kritik, troubleshooter, nezmar. Ten, který neumí zastavit a odpočívat. Práce všeho druhu, nemožné na počkání, zázraky před jejich vyslovením. Stejným dílem přísný i kamarádský. Věčný tulák po oddílech, skaustkých i jiných, působení v nichž v něm vyrylo nesmazatelnou stopu. V neskautském životě, může-li vůbec něco takového vést, horolezec, vědec z povolání, běžkař, kutil, kytarista. Zastihnete-li ho o víkendu v Praze, pak zřejmě proto, že je nemocný. Jestli něco nesnáší, tak je to nespolehlivost a nucení ke konzumaci alkoholu.

Hans - Jakub Končal

Hans - Jakub Končal

Vedoucí

Ve vedení oddílu jsem doslova nováčkem - většina dětí je členem oddílu déle než já. Ale o to je práce s dětmi zajímavější a zkušenosti si předáváme vzájemně. Rád sleduji jak se děti postupně vyvíjí, učí se ze svých a nemála mých chyb a rostou z vlčat ve skauty. Protože miluji přírodu a většinu dětství jsme strávil na chatě v lese, učím děti nejradši zálesáckým dovednostem. Ve volném čase rád volím lukostřelbu, procházky nebo pro změnu rád zamířím na druhou stranu spektra - pryč od přírody - a věnuji se ať motoristice, či informačním technologiím.

Mája - Marie Smělá

Mája - Marie Smělá

Rádce družiny Líheň

Vyžívám se v plnění si svých snů a v přemýšlení sama o sobě, nebo nad tím naším světem. Studuji na obchodní akademii, ale v budoucnu se vidím úplně někde jinde! 🙂 Hrála jsem 10 let v divadle, na kytaru, ukulele…no a teď mi zbyl už jen skauting. Jezdím na skautské akce, jak to jen jde, a také do zahraničí. Nemám ráda rutinu, ale někdy se z ní nedokážu vymotat. Jsem přehnaný extrovert, ale někdy extrémní introvert. Ráda čtu, ale bohužel na to mám čas jenom v metru. Občas jsem až moc zodpovědná, že už to lidi kolem mě vytáčí. Volný čas trávím s kamarády, a to se flákám v kavárnách a vychutnávám si buď kafe nebo čaj. Paradoxně všechno zlehčuji a snažím se myslet pozitivně. Jsem pro každou, i hloupou, srandu a dělám všechno podle sebe a hlavně tak, aby mě to bavilo.

Meruňka - Veronika Kyselková

Meruňka - Veronika Kyselková

Rádce družiny Líheň

Ve Wakanu jsem sice teprve třetím rokem, ale už dřív jsem skautovala. Sem mě přitáhla Mája a jsem za to moc vděčná. Svůj volný čas ráda trávím venku, hlavně s kamarády! Mimo to taky zpívám a hrála jsem na kytaru. Jo a taky mám skoro pořád dobrou náladu a ráda ji šířím. :)))

Spajk - David Etzl

Spajk - David Etzl

Rádce družiny Bójky

Ahoj, jsem David a mám rád dobytek.

Královna - Filip Gärtner

Královna - Filip Gärtner

Rádce družiny Bójky

404 page not found

Míša - Michal Bernat

Míša - Michal Bernat

Rádce družiny Líheň

Ve Wakanu jsem již osmým rokem. Poslední dva roky vedu některé schůzky mladší družiny Líheň. Studuji na matematickém gymnáziu, ale baví mě i zeměpis a fyzika. Mám rád všechno, u čeho se musí přemýšlet a logicky uvažovat. Ve volném čase hraju na klavír, účastním se vědomostních soutěží a zajímám se o dopravu všeho druhu.